Partnerzy

logomsprimeMS PRIME specjalizuje się w kompleksowym świadczeniu usług doradczych w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, ze szczególnym naciskiem na dotacje z Unii Europejskiej. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw oraz jednostek samorządowych. Główna działalność firmy opiera się na:
Doradztwie europejskim – kompleksowa dokumentacja związana z projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej (od planowania, poprzez realizację, aż do rozliczenia projektów); – obsługa uzyskanego wsparcia unijnego (przygotowywanie wniosków o płatność, rozliczanie projektu);
Doradztwie gospodarczym – przygotowywanie studium wykonalności; – sporządzanie biznes planów; – sporządzanie analiz finansowo-ekonomicznych (niezbędnych w przypadku uzyskania kredytu, pożyczki itp.);
Szkoleniach – m.in. z zakresu sporządzania wniosków, konstruowania biznes planów, rozliczania dotacji unijnych, zarzadzania projektem.

http://www.msprime.pl


LOGO_Techio_smallFirma Techio.pl świadczy kompleksowe usługi informatyczne, wykonuje także usługi takie jak budowa stron internetowych, instalacja sieci, konfiguracja sieci, oraz odwirusowywanie komputerów. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w pracy zawodowej oraz na specjalistycznych szkoleniach jest w stanie rozwiązać wiele dręczących Państwa problemów, jak i zapobiec powstaniu sytuacji kryzysowych związanych z branżą IT. Zaproponujemy niezawodne rozwiązania optymalnie dopasowane do Państwa potrzeb, a zapewniające maksymalną stabilność pracy i zabezpieczenia danych.

Świadczone usługi firma może wykonywać we wskazanej lokalizacji lub wykonać je zdalnie po uprzedniej rozpoznawczej wizycie serwisowej. Obszar świadczenia usług pokrywa województwo podlaskie oraz warmińsko – mazurskie, jest jednak w stanie dotrzeć w każde miejsce w Polsce.

http://www.techio.pl/


KollatajbiuroBiuro podatkowo-księgowe “Kołłątaj” w zakresie usług podatkowych proponuje Państwu przede wszystkim konsultacje w zakresie prawa podatkowego i księgowości (dla klientów, którym prowadzi księgowość usługi te świadczone są bezpłatnie). Stara się, w ramach prawa i możliwości, pomóc w zmniejszeniu obciążeń podatkowych.

W celu zabezpieczenia Państwa przed zdarzeniami losowymi firma ubezpieczyła działalność w towarzystwie ubezpieczeniowym.

http://www.kollataj.com.pl/


logo_capitalesFirma Capitales Finanse sp. z o.o jest profesjonalną firmą doradztwa finansowego działającą w segmencie małych i średnich firm. Wspiera rozwój i wzrost wartości przedsiębiorstw w oparciu o długotrwałą współpracę z klientem.